Voyage Century Legion XIII

Forum gildii Legion XIII

Ogłoszenie

Forum w trakcie budowy

#1 2009-11-24 10:39:15

Ellia

Administrator

Zarejestrowany: 2009-01-17
Posty: 50
Punktów :   

CP+AXE

http://lh6.ggpht.com/_t8u5FvYmef8/SwumGhVc9PI/AAAAAAAAAIc/I8uq27nT0L4/pirat2.JPG


To jest build jaki robie ja na swoim CP.
Kilka słow wyjasnien.
Pirat ma w land tylko 28 pkt do rozdania (ma sie to zmienic)
Wszystkie skille max oprocz tych w żółtym zaznaczeniu i tam gdzie ? i 1.
Zajme sie najpierw tlumaczeniem tego cholernego zoltego co mnie do szalu doprowadza

Pierwszy skill tam to technika - czyli zwiekszenie celnosci skilli specjalnych. (SOS, SD, ROG,Kiss Holy). W naszym przypadku RoG. Wiadomo ze z Rog mozna zarabac 5x atak ten co ma sie na postaci (Oczywiscie posiadajac RoG 2 na 110). WAZNE nie liczy sie dmg bonus przy tym ataku.
Drugi skill to zwiekszenie acc i crt - czyli zwiekszenie celnosci przy normalnym ataku + zwiekszenie prawdopodobienstwa zadania obrazen 2x (atak+dmg bonus)

Jak widac obydwa te skille sa niezle. No ale..  Jak ktos przeliczyl braknie nam 3 pkt zeby to wykonac. Czyli trzeba to zrobic kosztem czegos lub wybrac jeden tylko z opisywanych skilli.
Przy jednym ze skilli dalem "?". Jezeli bysmy tam zrobili 2 a nie 5 to wtedy powstaje mozliwosc zrobienia zarowno techniki jak i Focusa (acc +crt).
Musimy sobie zadac pytanie tu czy trafiac ale miec mniejszy dmg i dmg reduce, czy nie trafiac ale miec wiekszy dmg binus i dmg reduce. To pytanie juz raczej do was niz do mnie.

Przy jednym ze skilli wpisalem "1". Czemu nie max. Bo do dyspozycji mamy 28 pkt. 2lvl tego skila skraca jedynie ladowanie go. Niestety ladowanie i tak trwa dlugo wiec ja dalem 1. Mozna dac 2 ale trza pamietac ze wtedy redukujemy o 1 skill gdzie napisalem "?".



WAZNE:
Maly blad niestety chyba Igg zaspalo.
Screen bralem ze strony VCO i go modyfikowalem. Na screen battle soul =1 a w grze juz mamy max 3.
Czyli max ten skill.
Na gorze musimy miec 10. czyli robimy tak ze dajemy 4 tam gdzie pisalem ?.
max w Enhanced hak i max w Enhanced defence stance. Nastepnie robimy pod spodem wzmocnienie rog.
Czyli rozdalismy 11 pkt.
Kolejnym skillem to Haleness - max.
Persistence -1.

Musimy zrobic Battle soul na max czyli 3 pkt pojdzie w to.
Lacznie rozdalismy wiec do tej pory 18 pkt. (zostalo 10)
Powstaje zajebisty problem.
albo robimy Impertinece i fury max - 8pkt    -  reszta w focus.
Albo robimy Technike + focus + Thunder and Lightining  -  w tym przypadku zostanie nam 1 pkt ktory mozemy dac w Enhanced axe playing w ten sposob maxujac go.

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl